Bazar - Celoodpružené horské kolo Cannondale Scalpel Si Hi-Mod World Cup - Replica - velikost M

Bazarové kolo z našeho testcentra. Špičkové horské kolo vybaveno celoodpružený HI-MOD karbonovým rámem s karbonovou vidlicí Lefty Ocho carbon 100mm a tlumičem Fox Float Factory DSP o zdvihu 100 mm. Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level Ultimate a sada řazení SRAM AXS/XX1 Eagle s 1x12 převody. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Značka Cannondale
Katalogové číslo K71141

Technické parametry

Velikost kola M
Sezóna 2020

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. Špičkové horské kolo vybaveno celoodpružený HI-MOD karbonovým rámem s karbonovou vidlicí Lefty Ocho carbon 100mm a tlumičem Fox Float Factory DSP o zdvihu 100 mm. Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level Ultimate a sada řazení SRAM AXS/XX1 Eagle s 1x12 převody.

KLÍČOVÉ PRVKY

 • Závodní geometrie
  Všechna preciznost a hbitost, kterou očekáváte od XC závodního kola, ale zároveň neskutečná stabilita a trakce vám umožní jet na plno na každém terénu a v každé situaci.

 • Maximální efektivita
  Jedno z nejlehčích celoodpružených kol na světě. Sportovní posed, naladěná tuhost pro efektivní šlapání a citlivé odpružení vám umožní ovládnout výjezdy, být nejlepší ve sjezdech a excelovat ve spurtech.

 • Skvělá odpružená vidlice
  Nejpokrokovější, nejcitlivější a nejpřesnější XC vidlice, která byly kdy vyrobeny. Díky unikátní konstrukci terénem snadno prolétnete.

Hlavní přednosti a parametry:

 • HI-MOD celokarbonový rám
 • Skvělá vidlice Lefty Ocho Carbon 100mm a tlumič Fox Float DPS Factory EVOL shock 100mm
 • 1x12 řazení SRAM Eagle AXS/XX1 s hydraulickými kotoučovými brzdami SRAM Level Ultimate

O značce Cannondale