Bazar - Celoodpružené horské kolo Cannondale Scalpel Si Hi-Mod 1 - acid red w/jet black and charcoal gray gloss - velikost M

Bazarové kolo z našeho testcentra. Špičkové XC celoodpružené kolo s karbonovým rámem, karbonovou vidlicí Lefty, tlumičem Rockshox Monarch a sadou řazení Shimano XT s 1x11 převody. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Značka Cannondale
Katalogové číslo K71131

Technické parametry

Velikost kola M
Sezóna 2017

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. Špičkové XC celoodpružené kolo s karbonovým rámem, karbonovou vidlicí Lefty, tlumičem Rockshox Monarch a sadou řazení Shimano XT s 1x11 převody.

Kolo je minimálně jeté a pravidelně servisované v našem servisu.

STVOŘEN PRO XC

Ultimátní závodní stroj stvořený pro drsnou realitu moderních XC závodů. Je to nejlehčí, nejtužší XC celoodpružené kolo této planety s novou radikální XC geometrií, které dokáže opanovat výjezdy, letět ze sjezdu a vládnout startovnímu poli.

PROFIL JEZDCE

Jezdci světového poháru XC, maratonci a kdokoli jiný s touhou po získání slávy v rychlém XC.

KLÍČOVÉ PRVKY

DOKONALÁ TRAKCE. BEZ KOMPROMISU

  • Naše vlastní řešení pohonu kola je vytvořeno s velmi krátkou zadní stavbou, která dodává dokonalou trakci a hbité řízení kola. Zároveň ale není ohrožen prostor pro průchodnost pláště či možnost využít dvoupřevodník.

HBITOST XC SPOJENÁ SE STABILITOU ALL-MOUNTAIN KOL

  • Geometrie OutFront spojuje to nejlepší z obou světů: stabilitu v hektických sjezdech a rychlost a mrštnost kdekoli jinde.

NEJLEPŠÍ XC VIDLICE

  • Neskutečně tuhá a precizní. Lefty překoná v přesnosti řízení a v zatáčkách jakoukoli jinou flexibilní XC konkurenci. Díky velkému předsunutí osy je klíčovou součástí OutFront geometrie kola.

VÝBUŠNÁ TUHOST

  • Jednoduše žádná flexe, kde by se ztrácela energie. Scalpel Si je nejtužší XC celoodpružené kolo díky Ai zadnímu kolu, krátké zadní stavbě, LockR osám a BallisTec karbonové konstrukci.

O značce Cannondale