Alpenheat

Rakouská firma založená v polovině devadesátých let 20. století. Vyrábí vyhřívané oděvy a obuv a také vysoušeče obuvi. K výraznému rozšíření jejího portofolia došlo v roce 2003, kdy firma převzala americkou značku Alpenheat a začala používat i její název. Cyklisté ocení zejména systémy pro vyhřívání treter, s nimiž mohou v teple a v pohodlí vyrážet na vyjížďky i v chladných podzimních a zimních dnech. Vysoušeče Alpenheat zase rychle a přitom šetrně připraví mokré tretry na další vyjížďku. Model UV Circulation navíc pomocí ultrafialového záření zničí v  tretrách bakterie a odstraní nežádoucí zápach.


Kategorie značky Alpenheat v naší nabídce

Více o značce Alpenheat

Výrobu vyhřívačů obuvi zahájila malá rakouská firma v polovině devadesátých let minulého století ve své maďarské továrně, výraznějšího rozšíření portfolia produktů například o vysoušeče obuvi a vytápěné oděvy a rukavice se dočkala až v roce 2003, kdy došlo k převzetí americké značky Alpenheat, od níž Rakušané převzali i název.

 
Od té doby firma Alpenheat nabízí ucelenou kolekci výrobků, s nimiž lze úspěšně čelit chladu a nepřízni počasí.
 
Pro cyklistiku - zejména v podzimním a zimním období je z portfolia Alpenheatu nejzajímavější vyhřívání do cyklistických treter, s kterým se můžete vydat na cyklistický trénink i za chladných zimních dnů.
 
K zahození pro cyklistiku nejsou také vysoušeče obuvi, s nimiž lze efektivně vysušit a předehřát mokré tretry, takže jsou během několika hodin opět připraveny k použití. Vysoušeče pracují na bázi horkého vzduchu, jehož prostřednictvím botu šetrně vysuší a předehřejí. Některé typy, například UV Circulation, zároveň pomocí ultrafialového záření ničí bakterie.
 
  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem