Ledvinka Aevor UT Hip Pack - Utility Black

Ideální ledvinka na cesty pro schopnost přenášet všechny každodenní nezbytnosti. Ledvinka je s nastavitelným bederním pásem se stabilizačními křidélky a skládacím 3bodovým upevňovacím systémem, který podporuje vaše pohyby bez omezení. Více

1 200 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Pouzdra, peněženky, ledvinky
Značka Aevor
Katalogové číslo UTH-001-80001

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Materiál 100% recyklovaný nylonu CORDURA re/cor
Rozměry 25 x 8 x 16 cm
Velikost batohu uni

Popis produktu

Ideální ledvinka na cesty pro schopnost přenášet všechny každodenní nezbytnosti. Ledvinka je s nastavitelným bederním pásem se stabilizačními křidélky a skládacím 3bodovým upevňovacím systémem, který podporuje vaše pohyby bez omezení. Vybaveno poutky na náčiní, 4 vnějšími kapsami a vnitřním uspořádáním, které zajišťují snadný přístup a efektivní organizaci vašich nezbytností.

Řada Utility se může pochlubit robustností ve svém jádru s vnější tkaninou CORDURA re/cor™ ze 100% recyklovaného nylonu. Tato volba materiálu zajišťuje neochvějnou pevnost a udržitelnost. Ve spojení s vodoodpudivým 1500 mm vodním sloupcem, impregnací bez PFC, jde o vědomou volbu, která nedělá kompromisy v kvalitě a poskytuje ideální podporu pro vaše aktivní snažení.

Materiály a specifikace

  • Rozměry: 25 x 8 x 16 cm (Š/H/V)
  • vodní sloupec 1500 mm
  • 100% recyklovaný nylonu CORDURA re/cor

O značce Aevor

Společnost AEVOR začala vyrábět batohy, tašky a doplňky pro vás a váš kreativní a dynamický životní styl již v roce 2016. Věříme v dobré nápady, používáme naši vášeň k tomu, aby se staly skutečností, a inspirujeme ostatní, aby následovali náš příklad. Naše výrobky jsou pro lidi, kteří si razí vlastní cestu. Stejně jako ty. A stejně jako my: Každý produkt AEVOR je vyráběn pomocí odpovědných výrobních procesů.