Adaptér na přímé připojení Wahoo Kickr Direct Connect Module

Nejnovější příslušenství Wahoo pro KICKR Smart Trainer vám umožní méně se starat o připojení a soustředit se na virtuální jízdu po ruce. Už žádné výpadky bezdrátového připojení nebo rušení signálu, KICKR Direct Connect připojí váš KICKR k routeru pro neustálé streamování virtuální jízdy nebo závodu. Kompatibilní s mnoha aplikacemi třetích stran včetně SYSTM, Zwift, TrainerRoad, Fulgaz a mnoha dalšími. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Cyklistické doplňky
Značka Wahoo
Kategorie příslušenství
Katalógové číslo WFKICKRCABLE

Technické parametre

Barva černá
Sezóna 2023
Ostatní KICKR Direct Connect je kompatibilní POUZE s KICKR v5, KICKR V6, KICKR ROLLR a KICKR BIKE V2. NENÍ kompatibilní s předchozími edicemi KICKR, KICKR CORE, KICKR SNAP a KICKR BIKE V1.
Velikost uni
Katalogové číslo WFKICKRCABLE

Popis produktu

Nejnovější příslušenství Wahoo pro KICKR Smart Trainer vám umožní méně se starat o připojení a soustředit se na virtuální jízdu po ruce. Už žádné výpadky bezdrátového připojení nebo rušení signálu, KICKR Direct Connect připojí váš KICKR k routeru pro neustálé streamování virtuální jízdy nebo závodu. Kompatibilní s mnoha aplikacemi třetích stran včetně SYSTM, Zwift, TrainerRoad, Fulgaz a mnoha dalšími.
Už se nemusíte bát, že vaše bezdrátové připojení vypadne během vašich virtuálních závodů a online skupinových jízd. KICKR Direct Connect poskytuje pevné kabelové řešení z vašeho KICKR Smart Trainer do vašeho internetového routeru.
Direct Connect je postaven na Multicast DNS a poskytuje jednoduché řešení plug and play, abyste zůstali ve spojení.
KICKR Direct Connect je kompatibilní se systémy SYSTM (desktop), Zwift, Trainer Road, Fulgaz a RGT Cycling – s dalšími partnery třetích stran v budoucnu.

POZNÁMKA: KICKR Direct Connect je kompatibilní POUZE s KICKR v5, KICKR V6, KICKR ROLLR a KICKR BIKE V2. NENÍ kompatibilní s předchozími edicemi KICKR, KICKR CORE, KICKR SNAP a KICKR BIKE V1.

O značke Wahoo