Abus

Německá značka specializující se již od roku 1924 na výrobu zámků na kola a dalších produktů pro zajištění bezpečnosti. Výrobky značky ABUS se pyšní vyhlášenou německou kvalitou, jsou vysoce spolehlivé, mají dlouhou životnost a nabízejí snadnou manipulaci. Cyklistické zámky ABUS získaly řadu prestižních ocenění. Například skládací zámek Bordo 6000 obdržel v roce 2010 cenu Red Dot Design Award za výjimečné designové provedení a ve stejném roce si z prestižního cyklistického veletrhu odnesl také ocenění Eurobike Award.


Kategorie značky Abus v naší nabídce


Produkty značky Abus

Dalších 17
Celkem 57 produktů

Více o značce Abus

Mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení patří německý koncern ABUS. Firma byla založena již v roce 1924. V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Testy: zmrazení, odolnost v tahu, krutu, střihu a opětovným nárazům jsou samozřejmostí. ABUS je synonymem slova bezpečí.

V našem obchodě najdet průřez kolekcí cyklistických zámků ABUS.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem