33. Narozeniny ve Ski a Bike Centrum Radotín

ČTVRTEK 21/10/2021, VINDYŠOVA TOVÁRNA, ZAHÁJENÍ 18:00

Srdečně vás zveme na naše jubilejní 33. narozeniny.

Letos pro vás máme na čtvrteční podvečer nachystaný výjimečný program. Budete mít možnost se ještě blíže seznámit s historií a současností Vindyšovy továrny, vidět výjimečné stavby a zajímavé autorské realizace na poli spojujícím cyklistiku a umění. A hned na úvod společně pokřtíme nově otevřenou cyklorozhlednu Řetězovka od Čestmíra Sušky.

Registrace na akci je nutná.
Pro vstup na akci je nutné splňovat a dodržovat aktuální platná nařízení vlády ohledně Covid-19. Děkujeme!

Začínáme v 18:00 hodin. MUSA Restaurant bude otevřen. Hudbu zajístí DJ Robot + Radimo.

/ Křest cyklorozhledny Řetězovka od sochaře Čestmíra Sušky
/ Představení unikátní rámové sady FESTKA x Ondrash&Kašpárek
/ Setkání účastníků SBCRides a výzev 321Winter + Kopečky21
/ Komentovaná prohlídka areálu Vindyšovy továrny
/ Bikes On Film / Dreambikelab koutek
/ Daniel Suška Cyklo-Art Project
/ 3D Scanner / RETULfit  
/ SBCR Goldsprints / ROUVY testride

- - - -


SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ CYKLOROZHLEDNY ŘETĚZOVKA 

Slavnostní otevření cyklorozhledny Řetězovka, jejíž autorem je sochař a umělec Čestmír Suška. Dílo vytvořené speciálně pro náš areál bude pokřtěno za jeho osobní účasti společně s akrobatickým představením. 

STRÁNKA O ROZHLEDNĚ


VÝSTAVA FESTKA x ONDRASH & KAŠPÁREK

FESTKA letos v rámci MFF Karlovy Vary představila další výjimečný autorský projekt. Po rámu ručně ilustrovaném Michalem Bačákem se tentokrát Festka oblékla do psychedelických map a barevných oblaků z rukou výtvarníků Ondrash & Kašpárek. Přijďte se podívat na tento výjimečný exponát do Vindyšovy továrny. Dílo krátce představí i samotní umělci.

 

VÍCE O FESTKA X ONDRASH+KASPAREK

DREAMBIKELAB / AKTA-X TREK SLASH

Příležitost popodívat si u nás o fine-tuningu, stavbách a přestavbách kol pod středou SBCR. V rámci narozenin představíme jednu z nejnovějších staveb. Opět vzniká v rukách Standy Břízy na modelu TREK SLASH v konfiguraci PROJECT ONE a současně nabídne několik libových custom úprav.

UKÁZAT PROJEKT

BIKESONFILM ZÓNA

Během čtvrtečního podvečera k nám zavítá i mladá a progresivní filmová crew specializující se na audiovizuální obsah s MTB a CC tématikou. V létě u nás pořádali jeden z povedených bajkových eventů, nyní máte možnost si s nimi opět popovídat a podívat se na jejich vybrané realizace.

POZNEJ BIKESONFILM

SETKÁNÍ ÚČASTNÍKŮ SBCRIDES + VÝZVY KOPEČKY

Potkejte se s námi letos ještě jednou a užijme si společně večer, kdy proměníme SBCR do podoby moderní galerie na pomezí světa cyklistiky a umění. Budete mít skvělou příležitost popovídat si s kolegy, kteří s vámi jezdili po celý rok nedělní vyjížďky nebo se zúčastnili našeho prvního ročníku Kopečků.

DANIEL SUŠKA PROJEKT - MĚSÍČNÍ KRAJINA

Výstava autorského projektu od Daniela Sušky exkluzivně pro Ski a Bike Centrum Radotín. Stará silnička Globe, kterou do projektu vložila Kateřina Princová, jedna ze spolumajitelek a taky mladší dcera zakladatele SBCR Jaromíra Průchy, se v rukou Daniela Sušky proměnila během léta v ateliéru BUBEC v umělecký kousek.

DETAIL PROJEKTU

 

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VINDYŠOVY TOVÁRNY

Ve Vindyšově továrně jsme již druhý rok a rádi bychom vám ji ukázali tentokrát trochu jinak. Poznejte s Romanem Humeni dobové artefakty i umělecké kousky, které od letošního roku zdobí exteriér SBCR. 

RETUL + BG FIT

Možnost do detailu popodívat s naším BG Fitterem Vaškem Šnupárkem o přednostech a důležitosti správného posedu, nastavení a geometrie kola.

SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN

PARKOVÁNÍ
Parkování v areálu SBCR je omezené.
OBČERSTVENÍ
Občerstvení zajistí MUSA Restaurant.

VINDYŠOVA TOVÁRNA
Na Betonce 114/2 150 00, Praha 5 - Radotín