Ski a Bike Centrum Radotín 2020
32. narozeniny a první rok ve Vindyšově továrně

Opět i letos slavíme na přelomu cyklistické a lyžařské sezóny narozeniny. Jsme tu pro vás už od roku 1988 a jsou to proto již naše třicáté druhé narozeniny. V rámci oslav vyhlašujeme 4 dny narozeninových slev na cyklistiku a lyžování. K tomu vám přinášíme ohlédnutí z letošního dění ve Vindyšově továrně, kde jsme prožili první rok.

OD ČTVRTKA DO NEDĚLE SLAVÍME
A TO ZNAMENÁ VELKÉ SLEVY NA STARŠÍ KOLEKCE
 MENŠÍ SLEVY DOKONCE I NA PRODUKTY SEZÓNY 2020/21.

Zlevňujeme kompletní sortiment, tak se můžete vyladit na zimní cyklistiku i první sníh na horách. Starší kolekce jsou ve slevách až 60%, novinky až se slevou 15%. Platí jen do neděle 25.10.2020.


- - - - - - - -

Jaký byl náš první rok ve Vindyšově továrně?

My osobně jsme moc spokojeni, protože cyklistický svět se v Radotíně rozjel naplno. Snažili jsme se do nových prostor dostat i letos ty nejlepší kousky silniček, zviditelnili na berounských stezkách módní gravel a na stojany pověsili i pár fashion kousků. Mimo to jsme o našem novém domově přemýšleli jako o prostoru, kde pouze neprodáváme, ale taky žijeme. Naše MUSA, SCBRides a další akce znamenaly, že jsme tu byli někdy od rána do noci.
A tady pár klíčových témat uplynolé cyklistické sezóny 2020...

 

Zakázkové stavby FESTKA

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku prémiových kol a umožnit vám sedět na kole, které bude od základu postaveno pro vás. Jsme od letoška novým oficiálním stavitelem a prodejcem českých kol FESTKA. Vše o průběhu stavby a modelech zde.

Nové modely 2021 a rozšíření nabídky kol

Od jara letošního roku jsme vám představili řadu novinek. V segmentu silniček to byla nejdříve Trek Émonda a nedávno Tarmac. V cross-country sezónu hot novinek jsme otevírali Scalpelem a v letě všichni očekávali přepracovaného Epica. Silný rok to byl i pro gravel, kde zaujalo Aspero a Diverge. Měli jsme tu pár super limitek "Saganovo Roubaix", nejvyšší řadu Tarmac v S-Works, nebo časovkářský Shiv. A na podzim přišel čas na premiéru Stumpjumperu a Slashe

Všechno, co bylo jenom trochu možné, jsme objednali a vystavili do našeho obchodu, několik kusů máme v našem testcentru a ačkoli nechceme být posly špatných zpráv, příští rok to nebude s dodávkou a termíny vůbec jednoduché. Takže se neváhejte u nás zastavit a prodiskutovat předobjednávky.

SBCRides a Challenges přístí rok budou ještě lepší!

Start sezóny jsme začali s výzvou "Winter 321" a v létě jeli dámskou stovku. Měli jsme speciální vyjížd'ky v rámci Tour de France. Pro příští rok budeme tyhle akce určitě opakovat.

Postupně nám tu roste SBCRoute Atlas - průvodce nejlepších tras západně od Prahy. Pakliže hledáte inspiraci na pár tras nebo stezek, můžeme zabrousit k nám na Radotína a zkusit některou z našich "route".

A pro sezónu 2021 chystáme pro chrty a milovníky kopců jednu specialitu. Víc zatím neprozradíme! Těště se na jaro!

MUSA & Trilobit jako hostitelé

Náš Musa Restaurant se stal hostitelem několika skvělých akcí. S měsíční pravidelností jsme se snažili obměňovat a vymýšlet nové menu. Pro Tour de France jsme měli speciální francouzskou kuchyni. 

Trilobit se naopak stal "fastfoodem" trochu jiného ražení. Čepovali jsme radotínskou "Osma" - naše vlastní pivo a vrátili na stůl místní smažené grundle.

Velké návštěvy ve Vindyšce - Třeštík, Navrátilová a Gaspi

Nové prostory nám dali možnost a prostor pro vás chystat pěkné akce a zvát zajímavé hosty. Ve spolupráci se Specialized jsme tu měli vernisáž artově-sportovních portrétů od Tomáše Třeštíka. Při posunuté Tour de France jsme uspořádali besedu s Markétou Navrátilovou a v první polovině roku to bylo třeba promítání filmového dokumentu Onboard - The Transcontinental Race.  Nebo  jsme se s Richardem Gasperottim domluvili na celodenní akci se školou jízdy.

Nový Apparel pro podzimní a zimní švihy

A když už jsme u těch slev. Některé kousky prostě zlevňujeme jen sporadicky a pouze o pár korun. Ale víme, že se prodávají, chceme je prodávat, líbí se nám a fungují.

MAAP a Mavic byli naší letní horečkou, pro podzim a zimu jsou těmi obdivovanými "top klás" zase 7MESH, Pedal Ed, a nebo Isadore. Všechno tady.


. . .
Přejeme všechno nejlepší,
sami sobě v rámci SBCR navzájem a stejně tak i vám!
Až se všechno vrátí do normálních kolejí, tak se s vámi opět rádi uvidíme na silnici nebo v restauraci.