Silniční vyjížďka - SBCRide 30. 5. 

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h, která bude první z letošních SBCRides. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř v MUSA Restaurantu. Letos máme novinku, budeme dělat silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, Pohodová a Pomalejší. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince.

Kdy: neděle 30. 5. 2021 v 9:30

Na tento termín jsme zvolili Rychlou a Tempo verzi

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada. (Velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutnáPoužijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradnic, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

Rychlá (Race Pace) rychlost 28-30 km/h

88 km | 763m - Zadní Kopanina, Beroun, Hostomice, Řevnice a zpět

Přes Hostomice a Řevnice pak zpět do Radotína. Čeká vás středně obtížných 88 km.

Vyjížďku povedou: David Brázda a Dominik Drdek

Odkaz na Stravu

V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h 

87 km | 1264m - Vrané nad Vltavou, Jílové u Prahy, Slapy, Čísovice, Dobřichovice

Grandiózní jižní okruh kolem Vltavy, úplně nová trasa, která se ještě nejela. Na prvních 10km zahřejete nohy po rovině směrem k Vrannému nad Vltavou, ale pak to začne nabírat obrátky. Nastupujete do největšího výškového stoupání na trase. Nemine vás krásný sjezdík k Rabyní a dále to přes Slapy už budete točit na Čísovice s posledním stoupáním na 70km. Pak na dálku už ucítíte chuť chlazeného, oroseného a dobře natočeného piva v MUSA Restaurantu, nebo vagónu Trilobit a unavené nohý vás samy dovezou do Radotína. 

Vyjížďku povedou: Karel Studnička a Kamil Juhaniak

Odkaz na Stravu

Jak si správně vybrat úroveň a skupinu?

(v závorce je uveden ekvivalent názvu v aplikaci Strava pro lepší referenci)

a/ Rychlá (Race Pace) rychlost 28-30 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím hodně sportovně, občas nebo pravidelně závodím, nemám problém s trasami nad 100km, nemám problém s velkým převýšením, umím jezdit v balíku i signalizovat při jízdě ve skupině.S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy cca 60km, na konci sezóny i 100-120km 

b/ V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h 

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím pravidelně sportovně, ujedu běžně 80-100km, učím se jezdit v balíku, dokážu signalizovat při jízdě ve skupině, chci se dál zdokonalovat. S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 45km, na konci sezóny trasy i 70-100km

c/ Pohodová (Casual/ No drop) rychlost 20-22 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím rekreačně, na silničce se učím, zatím neumím jezdit ve skupině, neumím signalizovat při jízdě v balíku, chci se zdokonalovat. S sebou silniční nebo i trekingové kolo s hladkými pláštěmi v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 40km na konec sezóny trasy i 60km

#SBCRide / “Mít s kým jezdit”