Silniční vyjížďka - SBCRide 27. 8. 2023  

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř ve VELO Restaurantu.

 

Stejně jako v loňském roce deláme silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, V tempu a Pohodová. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince.

Kdy: neděle 27.8. v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení ve VELO restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa V tempu 24-26 km/h 

Trasa bude upřesněna. 

Detail trasy na Stravě

Trasa Pohodová 20-22 km/h

Trasa bude upřesněna.

Detail trasy na Stravě

-
* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”