Silniční vyjížďka - SBCRide 27. 8. 2023  

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř ve VELO Restaurantu.

 

V neděli nás opět čeká naše klasická SBCRide, kde můžete očekávat dvě rychlostní varianty V tempu 24-26 km/h a Pohodová 20-22 km/h. Vyjížďka je no drop, na všechny čekáme na každém kopci.

Kdy: neděle 27.8. v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení ve VELO restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa V tempu 24-26 km/h 

Tempo trasa začne kolem vody, kde přejedete přes most a napojíte se tak na cyklostezku směr Vrané nad Vltavou, poté vás bude čekat menší stoupání na Zvoleský kopeček, který si při této příloežitosti můžete označit v naší SBCR Kopečky kartičce. Dále uděláte okruh kolem Jílového a poté pojedete na Davli, kde opět přejedete přes most na Mníšek pod Brdy, z Mníšku vás čeká další stoupání do Řevnic. Poté už na Černošice - Třebotov a zpátky do Radotína.  

Detail trasy na Stravě

Trasa Pohodová 20-22 km/h

Pohodová trasa začne u vody stejně jako Tempo trasa, ale ihned se vydají na Točnou, dorazí do Dolních Březan. Dále také pojedete do Jílového. Z Jílového vás čeká větší stoupání směr Davle, kde přejedete přes most a budete pokračovat dále na Všenory - Dobřichovice - Černošice, kde bude už příjemné dojetí po stezce až do Radotína.  

Detail trasy na Stravě

-
* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”