Silniční vyjížďka - SBCRide 27. 6. 

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h, která bude první z letošních SBCRides. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř v MUSA Restaurantu. Letos máme novinku, budeme dělat silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, Pohodová a Pomalejší. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince. 

Na tento termín jsme zvolili Pohodovou a Tempo verzi - viz vysvětlení níže

Kdy: neděle 27. 6. 2021 v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Pohodová (Casual/ No drop) rychlost 20-22 km/h

78km | 869m - Zbuzany, Loděnice, Liteň

Povedou: Lubor Chvalovský a Nany Cylková

Trasa na Stravě

V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h

101km | 1681m - Dolní Břežany, Kamenný Přívoz, Slapy, Řevnice

Povedou: Lukáš Hofman a Petr "Taťulda" Tatíček

Trasa na Stravě

Jak si správně vybrat úroveň a skupinu?

(v závorce je uveden ekvivalent názvu v aplikaci Strava pro lepší referenci)

a/ Rychlá (Race Pace) rychlost 28-30 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím hodně sportovně, občas nebo pravidelně závodím, nemám problém s trasami nad 100km, nemám problém s velkým převýšením, umím jezdit v balíku i signalizovat při jízdě ve skupině.S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy cca 60km, na konci sezóny i 100-120km 

b/ V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h 

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím pravidelně sportovně, ujedu běžně 80-100km, učím se jezdit v balíku, dokážu signalizovat při jízdě ve skupině, chci se dál zdokonalovat. S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 45km, na konci sezóny trasy i 70-100km

c/ Pohodová (Casual/ No drop) rychlost 20-22 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím rekreačně, na silničce se učím, zatím neumím jezdit ve skupině, neumím signalizovat při jízdě v balíku, chci se zdokonalovat. S sebou silniční nebo i trekingové kolo s hladkými pláštěmi v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 40km na konec sezóny trasy i 60km

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

#SBCRide / “Mít s kým jezdit”