Silniční vyjížďka - SBCRide x MAAP 24. 3. 2024  

Zveme Vás 24. 3. 2024 na letošní první společnou silniční vyjížďku se značkou MAAP. Těšit se můžete na skvělý tým průvodců, malé občerstvení a společnou jízdu, kterou s vámi rádi zakončíme společným posezením u nás ve VELO restaurantu. Pojeďte si užít den plný zábavy s lidmi, kteří jsou stejně nadšenými cyklisty jako Vy. Těšíme se na Vás #vzhurunakopec.

 

Můžete se těšit na jednu nabušenou trasu, kde nás čeká krásných 82 km s převýšením 1,112m. Specifikace a popis trasy najdete níže. Tempo se bude pohybovat kolem 24-26 km/h, je to NO DROP. Všem se přizpůsobíme. K dispozici budou 4 průvodci, pokud tedy bude více účastníků, kteří budou chtít jet i pomalejší tempo, tak se můžeme po první kopci dle výkonosti rozpůlit na dvě skupiny.

Kdy: neděle 24. 3. v 9:30

Sraz: 9:30

Odjezd: 10:00

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení ve VELO restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa

76,03 km | 1,081m - Vrané nad Vltavou, Okrouhlo, Zahořany, Davle, Bojanovice, Čisovice, Mníšek pod Brdy, Řevnice, Dobřichovice, Černošice

Trasa začíná pohodově kolem vody až do Vraného. Poté nás čeká první stoupání na Okrouhlo, Petrovem až přes Davli. Poté nás čeká stoupání od Davle až do Řevnic.Pak už nás čeká jen příjemný dojezd zpět do Radotína.

Povede: Tomáš Klapa a SBCR Tým (Lukáš Hofman,Milan Černý a Daniel Michl)

Detail trasy na Stravě

-
* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”