Exhibiční event Kolo Pro Život ve Ski a Bike Centru Radotín!

Symbolické zahájení seriálu Kolo pro život 2021

V úterý 23.2.2021 v 17:00 u nás ve Ski a Bike Centru Radotín symbolicky odstartuje nový ročník seriálu Kolo pro život závodem na trenažérech KPŽ a ROUVY. 

Přijďte si 23. února užít tuto ojedinělou a unikátní událost. Akce je určena pro širokou veřejnost, vstup je zdarma. Každý návštěvník si může přímo na místě vyzkoušet svou formu v mini závodě BEAT THE BEST. Na připravených trenažerech si můžete vyzkoušet minutovou trať a poměřit se s nejlepšími.

Vrcholem večera pak jistě bude exhibiční závod české bikerské špičky, která se utká na dobře známé trati Šumavského MTB maratonu. Na trenažery se ze známých jmen posadí například Kristián Hynek, Ondra Cink, Karla Štěpánová, Ondřej Synek, Tomáš Višňovský nebo Jana Pichlíková!

Na co se můžete těšit:
- exhibiční virtuální závod na trase Kola pro život se závodníky jako je Ondřej Cink, Kristián Hynek, Karla Štěpánová, Ondřej Synek a další,
- nachystána bude autogramiáda startujících sportovců,
- sami si můžete u nás zazávodit na cyklotrenažérech v rámci BEAT THE BEST soutěže na minutové trati,
- welcome drink,
- těšit se dále můžete na občerstvení Musa Restaurantu a další cyklistický program v rámci našeho nového areálu zrekonstruované Vindyšovy továrny.

Důležité informace

Kdy: úterý, 23. února 2021
Kde: Ski a Bike Centrum Radotín, Na Betonce 114/2, Praha 16
Moderátor večera: Tomáš Hauptvogel
Vstup: zdarma
Parkování: omezený počet míst přímo v areálu, další ve vedlejšiích ulicích, nebo u Alberta