Silniční vyjížďka - SBCRide x MAAP 21. 4. 2024  

Zveme vás 21. 4. 2024 na letošní druhou silniční vyjížďku s australskou značkou MAAP. Těšit se můžete na skvělý tým průvodců, malé občerstvení a společnou jízdu, kterou zakončíme posezením u nás ve VELO restaurantu. Pojeďte si užít den plný zábavy s lidmi, kteří jsou stejně nadšenými cyklisty jako Vy. 
#vzhurunakopec.

 

Můžete se těšit na jednu pořádně nabušenou trasu, na které nás čeká krásných 105 km s převýšením 1,692 m. Specifikace a popis trasy najdete níže. Tempo se bude pohybovat v rozmezí 24-26 km/h, vyjížďka je NO DROP, všem se tak přizpůsobíme. K dispozici budou 4 průvodci, pokud tedy bude více účastníků, kteří budou chtít jet i pomalejší tempo, můžeme po prvním kopci dle výkonosti rozdělit na dvě skupiny.

Kdy: neděle 21.4.2024 v 9:30h.

Sraz: 9:30h.

Odjezd: 10:00h.

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, pumpička, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení ve VELO restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa

104,7 km | 1,692 m - Černošice, Řevnice, Mníšek pod Brdy, Nový Knín, Slapy, Jílové u Prahy
Trasa je hodně kopcovitá, což je účel této společné vyjížďky nazvané "climbing hills". Na všechny budeme na každém kopci čekat. Jde nám hlavně o to si vyjížďku užit společně. 

Povede: Tomáš Klapa, Daniel Dolejší, Sylva Mullen a Milan Černý

Detail trasy na Stravě

-
* Je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”