Virtuální závod KPŽ a ROUVY ve Ski a Bike Centru Radotín!

Symbolické zahájení seriálu Kolo pro život 2020

V magický čtvrtek 20.2.2020 v 20:00 u nás ve Ski a Bike Centru Radotín symbolicky odstartuje nový ročník seriálu Kolo pro život závodem na trenažérech KPŽ a ROUVY

Přijďte si 20. února užít tuto ojedinělou a unikátní událost. Akce je určena pro širokou veřejnost, vstup je zdarma. Každý návštěvník si může přímo na místě vyzkoušet svou formu v mini závodě BEAT THE BEST. Na připravených trenažerech si můžete vyzkoušet minutovou trať a poměřit se s nejlepšími.

Vrcholem večera pak jistě bude exhibiční závod české bikerské špičky, která se utká na dobře známé trati Šumavského MTB maratonu. Na trenažery se ze známých jmen posadí Kristián Hynek, Ondra Cink, Karla Štěpánová, Ondřej Synek, Tomáš Višňovský nebo Jana Pichlíková!

Od 18:00 bude v aplikaci Rouvy vypsán veřejný online závod na trase Šumavského MTB maratonu, kterého se může účastnit každý, kdo je v aplikaci přihlášen. Po dojetí se koukněte na stream VIRTUÁLNÍHO ZÁVODU s účastí výše zmíněných profi jezdců. Hlavní závod je exhibiční a neveřejný, nelze se do něj zapojit přes aplikaci Rouvy. Můžete ho sledovat online a nebo společně s námi přímo v Radotíně.

Na co se můžete těšit:
- exhibiční virtuální závod na trase Kola pro život se závodníky jako je Ondřej Cink, Kristián Hynek, Karla Štěpánová, Ondřej Synek a další,
- nachystána bude autogramiáda startujících sportovců,
- sami si můžete u nás zazávodit na cyklotrenažérech v rámci BEAT THE BEST soutěže na minutové trati,
- welcome drink,
- těšit se dále můžete na občerstvení Musa Restaurantu a další cyklistický program v rámci našeho nového areálu zrekonstruované Vindyšovy továrny.

Důležité informace

Kdy: Magický čtvrtek, 20. února 2020
Kde: Ski a Bike Centrum Radotín, Na Betonce 114/2, Praha 16
Moderátor večera: Tomáš Hauptvogel
Vstup: zdarma
Parkování: omezený počet míst přímo v areálu, další vedle