10 tipů na hustilky

Pro pořádnou jízdu musíte být pořádně hustí! Tedy rozhodně to platí o duších ve Vašich kolech. A jejich řádnou hustotu zajistíte jen s kvalitní pumpičkou od nás. Nabízíme pestrý výběr od minimalistických pumpiček do kapsy až po výkonné dílenské pumpy. Koukněte, co jsme pro Vás vybrali za 10 tipů:

Hustilka Topeak Race Rocket - black: 899 Kč

Tato pumpička je nejen naším bestsellerem, nejspíš díky univerzalitě použití a velkému výkonu. Ohebný šlahounek umožňuje pohodlnou manipulaci. Pumpička se hodí jak na MTB, tak  i silniční cyklistiku.

Pumpička Lezyne Sport Drive Hv - S - blk/hi gloss: 540 Kč

Výhodou této pumpičky je jednoznačně nízká cena, kteroá výrazně převyšuje její výkon.

Pumpička na tlumič, vidlici i pláště Topeak Shock n Roll: 2 399 Kč

Pokud na kole potřebujete hustit pláště i tlumiče a nechcete vozit dvě pumpičky, sáhněte po tomto modelu, který výborně zvládne obojí.

Hustilka Blackburn AirStik SL - black: 499 Kč

Ideální model pro všechny silničáře. Pumpička je malá, lehká a skladná, takže se pohodlně vejde i do kapsy dresu. Přitom se na ni můžete při nafukování duší naprosto spolehnout.

Pumpička Lezyne Digital Pressure Drive - blk/hi gloss: 2 090 Kč

Miniaturní pumpička s digitálním manometrem. Vhodná na vyjížďky pro všechny jezdce, kteří chtějí mít tlak nastaven absolutně přesně.

Dílenská pumpa Lezyne Alloy Floor Drive Silver/Hi Gloss: 2 090 Kč

Výkonná dílenská pumpa, která vyniká luxusním zpracováním, disponuje odolným tělem obrobeným technologií CNC a příjemnou dřevěnou rukojetí.

Dílenská pumpa Blackburn Piston 1 - matte black/white: 699 Kč

Tato dílenská pumpa nabízí vynikající poměr ceny a výkonu.

Pumpička s osvětlením Topeak MiniRocket iGlow: 899 Kč

Tento model nabízí spojení pumpičky a blikačky. Můžete vozit na sedlovce místo světla a v případě potřeby spolehlivě nahustit.

Co2 pumpička Lezyne Control Drive Co2 - silver/hi gloss: 790 Kč

Tahle pumpička je primárně určena pro velmi rychlé nafouknutí kola s SV i PV. Součástí balení je i neoprenový návlek na bombičku, aby vás při huštění (kdy se díky rychlé změně tlaku výrazně ochlazuje) nestudila do rukou.

Pumpička Topeak HybridRocket MT: 1 649 Kč

Kombinace klasické pumpičky s CO2 bombičkou. Nabízí velký objem pístu pumpy pro rychlé nafouknutí horského kola.